Z ostatniej chwili

Przydatne odstraszacze

Szkodniki ogrodowe takie jak krety, brudnica, kuny, przędziorek czy mszyce potrafią skutecznie uprzykrzyć nam życie. Dotyczy to szczególnie tych, którym zależy na utrzymaniu kwiatów, krzewów czy drzewek w idealnym stanie. Zwalczanie i odstraszanie szkodników naturalnymi metodami niestety nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty, dlatego dobrze zwrócić uwagę na specjalne urządzenia dostępne na rynku, które są przyjazne środowisku.

Wśród asortymentu dostępnego na rynku znajdują się środki zwalczania i odstraszania szkodników najnowszej generacji. Część z nich działa przy wykorzystaniu emitowanych ultradźwięków. Warto zwrócić uwagę na urządzenia przeznaczone do zwalczania i odstraszania szkodników, które są dedykowane do korzystania z nich w samochodzie. Są przydatne szczególnie dla tych kierowców, którzy nie trzymają aut w garażu.

ODKH2 – ultradźwiękowy odstraszacz na krety, myszy, nornice
Ultradźwiękowy odstaszacz gryzoni OdKH2 jest urządzeniem odstraszającym małe gryzonie takie, jak myszy, kuny, szczury, łasice, szczury kanalizacyjne, itd. Odstraszacz emituje przerywany ultradźwiękowy sygnał o zmiennej częstotliwości i jest przyjazne dla środowiska. Oznacza to, że dźwięk nie drażni zwierząt domowych i ptaków. Warto dodać, że obszar działania urządzenia to 400 m2. Odstraszacz zasilany jest sześcioma sztukami baterii typu LR14 o rozmiarze C.

AODHA cichy – ultradźwiękowy odstraszacz samochodowy na kuny, szczury, łasice
Odstraszacz dla gryzoni AodHa to urządzenie do stosowania w pojazdach, gdzie występuje napięcie 12V DC. Urządzenie zabezpiecza miejsce, gdzie zostało zamontowane przed myszami, kunami, szczurami, łasicami itd. Emituje przerywany ultradźwiękowy sygnał o zmiennej częstotliwości, który skutecznie odstrasza nieproszonych gości, zmuszając ich do opuszczenia chronionego terenu i nie czyniąc im przy tym żadnej krzywdy. Model emituje sygnały dźwiękowe niesłyszalne dla człowieka. Działanie odstraszacza jest sygnalizowane za pomocą lampki LED, której świecenie oznacza, że urządzenie pracuje. Po starcie silnika auta lampka gaśnie. Model jest mały, lekki i uniwersalny oraz pobiera znikomy prąd. Warto dodać, że urządzenie jest przyjazne dla środowiska i nie drażni zwierząt domowych lub ptaków.

OdH1 cichy (BAT) – ultradźwiękowy odstraszacz małych gryzoni
Ultradźwiękowy odstaszacz gryzoni OdH1 to model, który odstrasza małe gryzonie takie jak myszy, kuny, szczury, łasice, szczury kanalizacyjne, itp. Odstraszacz emituje przerywany ultradźwiękowy sygnał o zmiennej częstotliwości, który jest całkowicie przyjazny dla środowiska. Jest to małe i lekkie urządzenie emitujące sygnały dźwiękowe niesłyszalne dla ucha ludzkiego, co powoduje, że model ten jest odpowiedni dla obszarów zamieszkałych.

Autorzy portalu

logo-footer

Wszystko na temat inteligentnych budynków oraz technologii, które znacznie uproszczą Ci życie.

Zapraszamy do czytania !

Często czytane

Uczymy się mieszkać wygodnie!
Znaczenie systemu ochrony budynków.
Zwiększamy bezpieczeństwo na osiedlu.

Świeże newsy branżowe

Czy musisz mieć świadectwo energetyczne dla mieszkania?
Projekt zmian przepisów z zakresu ochrony danych osobowych w UE
Projekt ustawy reprywatyzacyjnej nie spodobał się Sejmowi
© Copyright Investremex.pl. All Rights Reserved.