Z ostatniej chwili

EUROSTER – dostosowanie temperatury do potrzeb

Firma EUROSTER jest jednym z wiodących producentów przewodowych i bezprzewodowych regulatorów temperatury przeznaczonych do najróżniejszych urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych w domu czy w biurze. Sterowniki firmy są synonimem wysokiej jakości, zapewnianej przez kontrolę procesu produkcji oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. Warto również zaznaczyć, że wszystkie urządzenia firmy posiadają certyfikaty polskich i zagranicznych Instytutów Badawczych.

Idea przestrzeni Smart House staje się coraz popularniejsze również w polskich domach. Nic dziwnego, w końcu połączenie kilku systemów, sterowanych z poziomu jednego centralnego urządzenia pozwala zamienić dom w przyjazne, funkcjonalne i energooszczędne mieszkanie. Całym mechanizmem operują rozmaite regulatory i sterowniki. Te pozornie proste urządzenia zaprojektowano tak, aby w przewidywalny oraz intuicyjny sposób wpływać na otoczenie w wybranych pomieszczeniach. Do najważniejszych aspektów Smart House należy kontrola temperatury w każdym pomieszczeniu tak, aby była ona maksymalnie dostosowana do potrzeb domowników. Firma EUROSTER oferuje sterowniki, które w łatwy sposób pomogą zyskać kontrolę nad temperaturą oraz rachunkami za ogrzewanie.

Plusy produktów EUROSTER
Produkty firmy zapewniają utrzymanie zadanej temperatury przez całą dobę. Niewątpliwą zaletą stosowania omawianych sterowników jest też duża oszczędność, która wynika to z tego, że możemy ustawić urządzenie w taki sposób, aby grzało lub chłodziło z mniejszą intensywnością, kiedy wychodzimy i przygotowywało odpowiednią temperaturę, gdy wracamy do domu. Kolejną zaletą sterowników firmy jest to, że wysokość temperatury możemy programować z dokładnością do 0,5 lub 1 godziny.

Jak wybrać sterowniki?
Wszystkie sterowniki przeznaczone są do różnego rodzaju urządzeń. Część z nich jest zatem kompatybilna z urządzeniami grzewczymi piecami c.o., a inne posiadają opcje sterowania ogrzewaniem podłogowym lub łączą się z wentylatorami i klimatyzacją. Urządzenia firmy EUROSTER wyposażone są w różne opcje sterowania temperaturą. Oznacza to, że niektóre z nich można zaprogramować na 2 poziomy temperatury, inne na 3, 6, a nawet 9 różnych wartości. Wybór będzie zależeć od tego, jak często mamy zamiar zmieniać temperaturę wewnątrz naszych pomieszczeń.

Co jeszcze?
Warto wiedzieć, że część sterowników firmy ma wbudowaną funkcję wyłączenia po sezonie, co zapewnia znaczną oszczędność energii, kiedy nie potrzebujemy już sterowania temperaturą latem. Co więcej, urządzenia monitorują wysokość temperatury w różnych miejscach, na podstawie czujników powietrznych i podłogowych. Dzięki temu, zyskujemy możliwość ustawiania różnej temperatury na rożnych poziomach pomieszczenia.

Autorzy portalu

logo-footer

Wszystko na temat inteligentnych budynków oraz technologii, które znacznie uproszczą Ci życie.

Zapraszamy do czytania !

Często czytane

Uczymy się mieszkać wygodnie!
Znaczenie systemu ochrony budynków.
Zwiększamy bezpieczeństwo na osiedlu.

Świeże newsy branżowe

Czy musisz mieć świadectwo energetyczne dla mieszkania?
Projekt zmian przepisów z zakresu ochrony danych osobowych w UE
Projekt ustawy reprywatyzacyjnej nie spodobał się Sejmowi
© Copyright Investremex.pl. All Rights Reserved.