Z ostatniej chwili

Domy na wąską działkę - nietypowa działka to nie problem a wyzwanie

Czasem zdarza się, że Klient posiada dosyć wąską działkę i dom, który ma na niej powstać, musi wpasować się w narzucone przez jej powierzchnię ramy. Zdajemy sobie sprawę, jakie trudności nastręczał ten problem wielu z naszych Klientów, dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw wyzwaniu i podjąć rękawicę, jaką rzuca nam czasem samo życie. Poniżej zaprezentujemy Wam kilka z wielu rozwiązań, które proponujemy posiadaczom wąskich działek.

Piwoniki – dom, który można zbliżyć do granicy działki
Jeżeli poszukujesz domu na wąską działkę, który wymaga usytuowania tuż przy granicy działki, to Piwoniki są optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jest do dom parterowy, posiadający poddasze użytkowe. Charakteryzuje się on prostą, nowoczesną bryłą i duża funkcjonalnością. To idealny dom dla rodziny liczącej do sześciu osób. Jego szczególnym atutem jest taras przylegający do części poddaszowej. Projekt domu zakłada ułożenie kalenicy prostopadle do biegu drogi, dach jest dwuspadowy, co wpływa radykalnie na energooszczędność domu.
Rozmieszczenie pomieszczeń na parterze jest następujące: wiatrołap, hall, pokój, łazienka, salon połączony z jadalnią oraz kuchnia. Salon posiada kominek i bezpośrednie wyjście na taras, zaś łazienka umiejscowiona jest pomiędzy schodami a pokojem sypialnym, dzięki czemu z wszystkich pomieszczeń jest do niej swobodny dostęp. Na poddaszu mieści się hall, trzy pokoje i łazienka. Największy z pokoi ma wyjście na zadaszony taras, dwa mniejsze poosiadają wyjścia na wspólny balkon.
Piwoniki to atrakcyjny projekt, posiadający wiele atutów, który szczególnie przypadnie do gustu Klientom posiadającym wąskie działki i w związku z tym konieczne jest zbliżenie domu do granicy działki.

Iryzyna 2 – komfort i funkcjonalność
Iryzyna 2 to projekt domu średniej wielkości, który urzeka swą architekturą. Jest to projekt pełen harmonii, łączący tradycyjne rozwiązania z nutą nowoczesności. Posiada piękny taras, umożliwiający odpoczynek na świeżym powietrzu, ale także możliwość jego aranżacji za pomocą ulubionych roślin. Atutem tego projektu jest jego atrakcyjna cena.
Parter domu posiada: wiatrołap, hall, WC, łazienkę, kotłownię, dwa pokoje, schowek oraz salon połączony z jadalnią, a także kuchnia. Strefa dzienna jest w tym układzie pomieszczeń oddzielona od strefy nocnej, co pozwala na równowagę i pomaga utrzymać harmonię domowego funkcjonowania mieszkańców. Pokoje nadają się idealnie na sypialnie dziecięce, jak również na gabinety do pracy. Osobna pralnia jest dużą zaletą, ponieważ daje dodatkową przestrzeń i pomaga w łatwiejszym porządkowaniu przestrzeni. Poddasze zawiera antresolę, przestronny pokój, który można dowolnie zaadoptować. Obok znajduje się pomieszczenie gospodarcze, które może doskonale sprawdzić się, jako mała garderoba. Całości dopełnia wygodna łazienka.

Solina - dom z intrygującym dachem
Solina to dom jednorodzinny, posiadający interesująca konstrukcję i wygodne ułożenie pomieszczeń, które zapewnią komfort mieszkańcom i ich gościom. Solina to także projekt atrakcyjny wizualnie, który przypadnie gustu nawet najbardziej wymagającym. Szczególne wrażenie robi konstrukcja dachu, która dzięki dużemu kątowi nachylenia prezentuje się imponująco, zwłaszcza dzięki wkomponowanym w niego lukarnom. Dwie z nich zajmują okna, radykalnie wpływające na poziom oświetlenia wnętrz, zaś trzecie zajmuje balkon.
A parterze domu znajdują się: wiatrołap, hall, pokój dzienny z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia, pokój, pomieszczenie gospodarcze, łazienka. Poddasze posiada przestronny hall, trzy pokoje idealnie nadające się na sypialnie oraz łazienka. Największa z sypialni posiada osobne wyjście na balkon.

To oczywiście nie są wszystkie propozycje domów idealnie pasujących na wąską działkę. Jeśli zainteresował Cię ten temat, zapoznaj się bliżej z naszą ofertą a w razie pytań skontaktuj się z pracującymi w naszej firmie specjalistami. Oni podpowiedzą Ci, na co szczególnie powinieneś zwrócić uwagę podczas wybierania domu na działkę o specjalnych wymaganiach co do zabudowy.

Autorzy portalu

logo-footer

Wszystko na temat inteligentnych budynków oraz technologii, które znacznie uproszczą Ci życie.

Zapraszamy do czytania !

Często czytane

Uczymy się mieszkać wygodnie!
Znaczenie systemu ochrony budynków.
Zwiększamy bezpieczeństwo na osiedlu.

Świeże newsy branżowe

Niższe rachunki za prąd
Problemy pojawiające się z pracą sterowników kotłowych
Systemy alarmowe od kuchni
© Copyright Investremex.pl. All Rights Reserved.